Oyun Programlama

Oyun Programlama kısmında bizlerin şu anlık mobil oyun geliştirmek, Gta RP sunucularımız ve Metaverse’te de oyunlar programlamaktayız. Mobil tarafta sizlerin eğlenip güzel zaman geçirmesi için tasarladığımız küçük ve eğlenceli oyunlar geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Metaverse projelerimiz şu anki yaşadığımız dünyayı bilgisayar ortamına taşımakta yardım etmekteyiz. Eğer isterseniz sizin de şirketiniz, fabrikanız, markanızı Metaverse’e taşımanızda yardımcı olmaktayız. Gta Roleplay sunucularımızda da sizlerin eğlenceli ve gerçekçi rol yapması ve bunun yanı sıra sizler için tasarladığımız modlarla oyun eğlencenizi artırmayı hedeflemekteyiz.

Projelerimiz hakkında

Projelerimiz yakın zamanlarda aralıklar ile platformlara açılacaktır. Bunlar Grand Theft Auto: San Andreas(GTA:SA) oyununu çok oyunculu bir şekilde oynayabileceğiniz San Andreas Multiplayer(SAMP) platformudur. Bu platformda yazılı(text based) bir şekilde GTA:SA oyununu birçok oyuncu ile oynayabilir ve farklı modları deneyebilirsiniz. SAMP platformu üzerinde birçok oyun modu bulunmakla beraber Roleplay konsepti de bir hayli dikkat çeken bir sunucu konseptine dönüşmüş durumdadır. Biz de bu konsept içinde Rising Roleplay adı altındaki bir SAMP sunucuyu oyuncularımıza açıyoruz. Bunun yanı sıra da GTA V oyununda bulunan ALT:V platformu, ve birçok oyun Unity üzerinden geliştirilmiş oyun projelerimizle yakın zamanlarda sizlerle beraber olacağız.

Projelerimiz

İlk aktif edeceğimiz proje bahsettiğimiz gibi SAMP Roleplay projesi olacaktır. Bunun ardından arkasından belirli aralıklar ile; ALT V Roleplay, bilgisayar oyunları ve uygulamaları, telefon oyunları ve uygulamaları, farklı oyunlardaki çok oyunculu sunucular gibi projelerimizi de görebileceksiniz. Bunun için bizlere destek talebi oluşturarak önerilerde bulunabilirsiniz.