İzmit Web Sitesi

İzmit web sitesi tasarım, Web sitesi tasarımlarımızı uzman ekibimiz öncelikle Figma’dan yada Adobe xd gibi uygulamalardan farklı tasarımlar yapıyoruz, daha sonrasında yaptığımız tasarımları sizin bulunduğunuz sektör, iş alanınız, pazarlama stratejilerine göre sizlerle birlikte seçiyoruz ve kodlama aşamasına geçiyoruz.

İzmit web Sitesi Yazılımları, Web sitesi yazılımları yaptığımızı öncelikle istediğiniz yada daha önceki bir tasarımın üzerine en hızlı ve güçlü şekilde hangi dilde ve dilin hangi kütüphanelerini kullanacağımızı seçiyoruz. Sonrasında ilk başta veri tabanı yapımına sonrasında ise sitenin yapımına başlıyoruz.

Siteniz istediğiniz şeyde eticaret, forum, haber sayfası, blog, kurumsal internet sitesi gibi istediğiniz alanda istediğiniz tarzdaki sitenizi yaptıktan sonra sizlere en uygun domaini seçiyoruz daha sonrasında kendi sunucularımızda sizin web sitenizi barındırıyoruz. Web sitesinin kurumsal eposta hizmetini de daha sonrasında hiç bir ücrete tabi tutulmadan vermekteyiz.

İnternet siteniz bitiğinde isteğinize göre Seo hizmeti, Google ads reklamcılık ve benzeri hizmetler sağlamaktayız. Daha önceki yaptığımız web sayfaları görmek için referanslar bölümüne bakabilirsiniz. Toplantılarımızı online platformlarda yada İzmit’teki ofisimizde yapabiliriz.

İnternet sitenizi ortalama 1 hafta ile 3 hafta arasında bitirmekteyiz. Sitenizi bizim sunucularımızda kurmak isterseniz yaklaşık 1 gün içinde kurulum sağlamaktayız. Farklı bir sunucuya kurmamızı isterseniz de sizlere yardım etmekteyiz. Fiyatlarımızdan veya aklınıza takılan konularda bilgi almak için iletişim bölümünden yada info@kurtsoft.com bilgi alabilirsiniz.

Mobil uyumluluk, Mobil uygulamanızı isterseniz biz tecrübeli ekibimizi tarafından yapabiliriz yada daha önce olan uygulamanızı weble bağlayabiliriz. Mobil uygulama istemiyorsanız da web sitenizi de son derece mobil uyumlu halde getireceğiz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir