Ankara Web Sitesi Yapımı

Ankara Web Sitesi Yapımı

Ankara web sitesi yapımı, Tasarımı, sunucu işlemleri, veri tabanı, ve isteğinize özel sistemlerle birlikte istediğiniz tarzda internet siteleri yapmaktayız. Web sitelerinde öncelikle istediğiniz şeyleri ele alarak bir tasarım oluşturuyoruz. Bu tasarım uzman ekibimiz tarafından ux, ul artıran şekilde Adobe xd yada figma üzerinden tasarımları yapıyor daha sonrasında en iyilerden bir kaç tanesini seçiyoruz siz bunlar içinden karar veriyorsunuz.

UL ve UX Nedir? UI ‘‘User Interface’’ demektir Türkçe karşılığı ise ‘‘Kullanıcı Arayüzü’’ demektir. Ul amacı siteyi kolay ve rahat kulanım sağlayıp kullanıcının konforunu artırmayı hedefler. UX ise İngilizcesi ‘‘User Experience’’ olup Türkçe karşılığı ‘‘Kullanıcı Deneyimi’’ olmaktadır. UX ara yüz tasarımdan daha çok kullanıcının sitedeki deneyimini belirler.

Web sitesinin tasarımını belirledikten sonra önyüz ekibimiz onu web dili olan html ve css üzerinden yazarak tarayıcıda çalışır hale getiriyor. Sonrasında javascipt geliştiricilerimiz tarafından ön yüzdeki sayfa yenilenmeden olan aksiyonlar yazılıyor. Bunlar yapılırken veri tabanı yazımına başlanıyor eğer sizin veri tabanınız varsa o veri tabanı senkronize edilip arka plan yazılımcılarımız tarafından önyüze çekilecek veriler ön yüze çekiliyor kayıt kısımları veri ekleme çıkartma gibi kısımlar yapılıyor ancak bu kısımlardan önce sizin isteğiniz siteye bağlı arka plan dili ve kütüphanesi seçiliyor.

Web sitesinin arka planını yaparken özel olarak istediğiniz bir şey yoksa biz küçük çaplı projeler için php kullanıyoruz. Orta çağlı projelerde asp.net mvc, Büyük çağlı projelerde ise Django kullanıyoruz. Php web için yazılmış bir dildir sunucu tarafında çalışır web siteleri için kolay yazımı ve istediğiniz altyapıyı kendinizin oluşturabildiğiniz ve geliştirebildiğiniz bir dildir. Asp.net mvc C# temeli bir sistemdir. Bu sistem Microsoft tarafından php Laravel sisteminden örnek alınarak geliştirilmiştir. Bu sistem katmanlı mimari olarak da adlandırılır. Büyük çaplı projelerde kullandığımız Django ise python bir sistemidir. Kendisi Mvc teknolojisi gibi Mvt teknolojisini kullanmaktadır. İçerisine çok büyük yapay zeka algoritmaları yazabildiğimiz çok büyük bir sistemdir. Instagram, Trendyol, Pinterest gibi büyük sitelerde Django kullanılmıştır.

Siteyi bitirdiğimizde siz beğenirseniz siteyi istediğiniz bir sunucuya kurulum sağlamaktayız. Eğer ki sunucu kısmını bizimle devam etmek isterseniz sunucu ve domain hizmetini de sağlamaktayız. Domain(alan adı) kısmında sizin karar verdiğiniz bir şey yoksa işiniz ve sektörünüzle ilgili araştırmalar yapıp en uygun domain seçmenizde yardımcı olmaktayız. Kendi sunucularımız linux ubundu olmaktadır.

İnternet sitesi bitirdikten sonra seo isterseniz (İngilizcesi “Search Engine Optimization” Türkçe karşılığı ise arama motoru optimizasyonudur) sağlamaktayız. Bu sayede istediğiniz başlıklarda ilk sırada çıkabilir ve trafiğinizi artırmaktayız. Bundan sonra Google ads reklamı hizmeti vermekteyiz. Google ads reklamı Google’de ilk sıralarda çıkıp üst köşesinde reklam yazanlar Youtube reklamları ve web sitesi içinde olan reklamlar gibi farklı reklam türleri bulunmaktadır. Bu şekilde istediğiniz başlıklar ve belirlediğimiz tekniklerle sizin müşteri port folyonuzu artırmaktayız. Reklamları isterseniz biz isteğinize göre hazırlamaktayız ve siz isterseniz farkı platformlarda da reklamınızı yayınlamaktayız.

2 thoughts on “Ankara Web Sitesi Yapımı”

  1. Daha önce bu şirketin sahibiyle çalışmıştım. Gerçekten işini bilen birisi, yazılım konusunda ne ihtiyacınız varsa öbür şirketler gibi her şeyden para istemeden yapıyorlar. Herkese tavsiye ederim

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir